zadanie nr 16/2019

16/2019. Plac zabaw "Marzenie" - dla dzieci


Lokalizacja

Trzebińska (osiedle przy ul. Trzebińskiej)

Skrócony opis zadania

Zorganizowanie, bądź urządzenie już istniejącego placu zabaw dla dzieci na Oś. Trzebińska. W chwili obecnej jest to tylko miejsce zabaw dzieci (w załączeniu zdjęcie)

Opis zadania

Zorganizowanie placu zabaw - to marzenie nie tylko dzieci, ale i rodziców, opiekunów. Plac powinien posiadać takie wyposażenie, aby korzystające z nich dzieci mogły rozwijać swoje zainteresowania jak również umiejętności. Powinien być kolorowy, przyciągać dzieci do zabawy na nim, a nie odstraszać.

Uzasadnienie zadania

Dzieci chętnie będą przebywać i zabawiać się na placu, który jest zmysłowo zorganizowany.rodzice opiekunowie częściej będą spędzać czas na placu zabaw. Będzie on wizerunkiem naszego osiedla, które niestety jest zaniedbane.

Zakres i zastosowanie zadania

Plac zabaw będzie mógł służyć każdemu kto tylko zechce przyjść i zabawić się z dzieckiem. Dostępność dużej grupy społeczeństwa jeżeli będzie zmysłowo zorganizowany. Jeżeli nie ma możliwości doposażenia i renowacji istniejącego placu prosimy o organizację nowego na terenie gminy zlokalizowanego na os. Trzebińskiej.

Poszczególne elementy kosztów, wskazane przez wnioskodawcę
Lp.Część składowaŁączny koszt
1Zestaw zabawowy klasyczny7 400 zł
2Ciuchcia - bujak skuter1 250 zł
3Huśtawka 2 700 zł
4Koło4 100 zł
5Piaskownica1 500 zł
Łącznie: 16 950 zł

Niespełnienie wymogu formalnego - Regulamin Chrzanowskiego Budżetu Obywatelskiego § 6 ust. 2